finance
finance
HomePR článkyJak získat kvalitní zpětné odkazy

Jak získat kvalitní zpětné odkazy

Práci, kterou děláme, děláme vždy transparentně. Klient má přehled o tom, co obsahuje služba Linkbuilding, kterou si u nás objedná. Jakákoliv SEO strategie je úzce vázána na dosažení klientových cílů, ať už je to vyplnění kontaktních formulářů na webu, vyplněné objednávky, nebo alespoň sledování zvýšení organické návštěvnosti. Pochopitelně na optimalizované klíčové fráze a fráze s nimi související. Jak u nás v agentuře děláme Linkbuilding?

Linkbuilding

To, do jaké míry je spolupráce úspěšná, nejčastěji ovlivňuje samotný klient a jeho ochota spolupracovat a pravidelně komunikovat s agenturou. Za roky zkušeností mohu říci, že pokud bych k sobě postavila 2 identické projekty s identickými online aktivitami, přičemž jeden klient spolupracuje a druhý je spíše pasivní, rozdíl ve výsledcích je neuvěřitelně značný. Z čeho se naše Linkbuilding služby skládají?

Tvorba odkazového portfolia je dlouhodobou spoluprací, kde klientovi budujeme linky následujícím způsobem:

OnPage SEO

Čtěte také:

Vše začalo u Egypťanů

Dokument, ve kterém pro každou podstránku definujeme faktory, které Google bere v úvahu … ale i faktory, které mohou ovlivnit potenciálního návštěvníka a rozhodnout tak o prokliku ze zobrazeného odkazu ve vyhledávání. Bez těchto dvou postupů linkbuilding služby neděláme, protože by to bylo mrhání prostředky klienta a našeho času. Důkladná analýza klíčových slov a umístění web stránky na tato klíčová slova z celého segmentu. Toto je velmi nosná část jakékoliv SEO spolupráce. Klienti jsou v tomto kroku často zavádění tím, že SEO výsledky mají dobré na pár klíčových slov (např. 10), které nemají vysokou konkurenci ve vyhledávání. Při takových není až tak problematické vysoké pozice dostat. Důkladnou analýzou klíčových slov (v celém segmentu), ale zejména jejich důkladným zapracováním do web stránky. Předpokladem je důkladný SEO audit webu.

SEO audit webu

Ten tvoří, hlavně, technické údaje jako rychlost načítání, chyby na stránce, analýza onpage faktorů a současných pozic webstránky ve vyhledávání. Sledujeme i organickou návštěvnost webu – většinou zkoumáme 12 měsíců zpětně, abychom měli co nejpřesnější údaje o sezónnosti. Tento audit klientovi slouží k odstranění technických nedostatků, které na stránce má. Rutinní katalogové odkazy na začátku (už jen ty, které považujeme za podstatné) Mikročlánky psané našimi SEO specialisty a zveřejňovány na méně významných blozích a portálech. Mikročlánky mají relevantní obsah a šanci na proklik. Velká čtenost však není jejich prioritou.

PR články

PR články psané profesionálními novináři a zveřejňovány na tematických portálech a magazínech (většinou se projeví iv návštěvnosti web stránky). Jednosměrné linky ze sociálních sítí (Google + kvůli linkám a Facebook kvůli proklikem) Přestože jde o nofollow odkazy, jsme přesvědčeni, že odkazy z Facebooku bere Google v úvahu jako samostatný SEO faktor, čili nejde jen o link jako takový, ale o obsah, který se stal zajímavým. Jednosměrné linky z diskusních fór a různých diskusí pod články. Toto je velmi kontroverzní téma, protože zde záleží nakolik je klient ochoten spolupracovat a vyjadřovat se. Výměna linků s relevantními weby, například dodavatelé, tematicky příbuzné weby atd. Aktualizace odkazového portfolia s použitím Google Search Console nebo Majestic.

Kvalitní linky

Kvalitní linky se budují proto, aby měla stránka co nejvyšší Page Rank. Pozor, nemylte si PageRank s Google toolbar pagerank. Na to, aby vaše web stránka získala lepší pozici ve vyhledávání, potřebuje získat alespoň průměrné hodnocení PageRanku.

Linkbuilding je budování zpětných odkazů. Jak tedy můžete i vy získávat odkazy ze silných webů?

Zpětné odkazy od info@press-media.cz

Zpětný odkaz nastálo již od 75 Kč. Vlastníme přes 250 magazínů, napište nám na výše uvedený email, rádi vám zašleme nabídku.

Největší databáze slevových kupónů a kódů – Slevil.cz

RELATED ARTICLES
- Advertisment -PR článek